Недорогий хостінг

Якщо безкоштовний хостінг Вас не потроює якістю і кількістю послуг, що надаються, то повернути зганьблену честь можна на відносно недорогому хостінгу. Не варто думати, що раз дешево, так і якість відповідна. Іноді це дійсно так, але після нетривалого пошуку можна знайти рішення, що стоїть.

Спочатку необхідно озброїтися інформацією. Навіть збігле вивчення прайс-листів дозволяє визначити, що кожна компанія виставляє свою вартість за однакові послуги. У пошук варто включити зарубіжних провайдерів, сплатити послуги яких можна за допомогою поштового переказу або віртуальними грошима. Збільшення кількості потенційних хостінговых компаній автоматично збільшує вірогідність позитивного результату. Статистика показує, що найдешевший хостінг в США.

Взагалі спочатку варто визначити зі своїми потребами і амбіціями. Тарифні плани на те і існують, щоб кожен міг вибрати необхідний набір послуг. Навіщо платити більше? Важливим параметром є вільне місце, які Ви отримаєте. До того ж, деякі хостінговые компанії встановлюють ліміт на витікаючий трафік, що входить/. Якщо не звертати увагу на останній параметр, то можна за тиждень до закінчення місяця отримати вічно недоступний сайт.

Тепер необхідно встановити початковий капітал. Більшість хостінговых компаній за оплату на тривалий термін надають знижку або безкоштовну реєстрацію доменного імені, а часто обидва бонуси відразу. Т. о. можна заощадити до 10-15%, що значно наближає клієнта до мрії про недорогий хостінг.

Чим же взагалі визначається вартість? В першу чергу розкрученістю компанії. Початківці хостеры не можуть похвалитися світовою популярністю або величезною кількістю задоволених клієнтів, ось і доводиться притягати цільову аудиторію за допомогою низьких цін. Правди ради, варто відмітити, що невеликі компанії частенько мають деякі особливості, які побічно позначаються на якості послуг. Звичайно це не так помітно і вже точно краще за постійну переплату «за бренд».

Вибір між безкоштовним, дешевим або повноцінним хостінгом визначається безпосередніми потребами користувача і його фінансовим станом. Частенько зацікавленість в розвитку власного проекту, яка підживлює відвідуваністю, призводить до купівлі платного рішення. Звичайно, використання платного хостінгу гарантує цілодобовий доступ, безперебійну роботу і захист власної інформації від видалення або несанкціонованого доступу.

З іншого боку, якщо закрити очі на всюдисущий банер, можна створити власний проект в мережі без якого-небудь фінансового вкладення – досить зареєструватися і отримати реквізити аутентифікації. Прибрати докучливу рекламу або розширити набір послуг можна за допомогою невеликої оплати. Т. о. безкоштовний хостінг в деяких випадках стає недорогим рішенням з практично необмеженими можливостями. Але, так або інакше, Ви отримуєте доменне ім’я третього і вище за рівні. Тоді як при замовленні платного хостінгу можна вибрати домен другого рівня.

Кінцеве рішення приймати тільки Вам, залишається лише побажати попутного хостінгу.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.