Поняття .NET – хостінгу

.NET(дот-нэт) – хостінг є забезпеченням безперебійної і коректної роботи скриптів web – сайту, які були розроблені при використанні .NET технології. Сама платформа Microsoft .NET, заснована на спеціальному програмному забезпеченні, призначена для об’єднання в один загальний механізм таких частин як: інформація, люди і системи.

.NET технологія допомагає створювати різні web – проекти на основі інтернет-сервісів, управління, що відрізняються легкістю, і мінімальним вкладенням часу і  засобів. Технологія містить усередині себе загальне для усіх мов середовище тимчасового виконання(CLR). Написаний для цієї платформи програмний код називають «керованим кодом», який компілюється(інакше говорять представляють) у бінарний код, зрозумілий для самої .NET платформи. Прекрасною платформою для розробки web – сервісів .NET – хостінг робить і повноцінне використання можливостей WEB і XML(eXtensible Markup Language – розширювана мова розмітки). Правда, нормально функціонувати вони будуть тільки при «правильному» .NET – хостінгу: зі встановленою на сервері платформа .NET FrameWork необхідній версії.

Крім того, .NET – хостінг відкриває нові можливості проектування веб-сервісів і проектів, надаючи надзвичайно зручну в роботі і потужну по функціях ASP.NET технологію. ASP.NET – це оновлена технологія Microsoft ASP, програмний код якої має досить простий синтаксис. Виконання команд просходит досить швидко, тому затримки непомітні навіть на великих web – сервісах.

Т. о. серед позитивних моментів технології .NET варто відмітити:

Підтримку декількох операційних систем(кроссплатформенность);

Повноцінна взаємодія різних мов програмування;

Масштабованість і, як наслідок, економічно вигідний супровід;

Вбудовану систему безпеки.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.