Безкоштовний хостінг обмежує ваші можливості

Якщо ви вже дозріли для перекладу свого сайту на такий хостінг, то спочатку треба визначитися, що саме вам буде потрібно. Наприклад, ви можете захотіти близько 50 мегабайт простору, підтримку скриптів, написаних на Perl, базу даних MySQL і підтримку SSI. Тепер можна вибрати хостера, готового надати вам усе вищеперелічене. Вибір варіантів хостінгу зараз дуже великий, вони розрізняються по спектру пропонованих послуг і цінам. Щомісячна оплата такого хостінгу – від 5 до 35$. Чим більше надається місця і включено сервісів, тим дорожче.

Якісний хостінг

Якщо популярність вашого веб-сайту зросте до немислимих меж, і його щоденно відвідуватимуть тисячі і десятки тисяч чоловік, то разом з цим виросте і навантаження на сервер, а також плата за дисковий простір, що надається, і підтримку численних скриптів. Це означає, що прийшла пора виходити на якісно новий рівень і заводити власний інтернет-сервер. Так ви зможете надавати хостінг самому собі, більше не будете обмежені в мегабайтах і перестанете заподіювати незручності іншим сайтам і сторіночкам, які страждають із-за непосильного навантаження на сервер з вини надмірної популярності вашого ресурсу.

Хороший хостінг обходиться в середньому від 5 до 35 доларів в місяць. Звичайно, встановити власний сервер зовсім не просто, для цього потрібний окремий комп’ютер і пакет спеціальних програм. Проте це вже окрема тема. Можна згадати про витрати, які мають відбутися, якщо ви на це зважитеся. До вартості комп’ютера і програмного забезпечення треба ще додати так званий «колокейшн»(colocation) – розміщення вашого сервера у провайдера(який стежитиме за його роботою, навіть якщо ви поїдете у відпустку). Ця послуга оплачується щомісячно, і абонентська плата досягає 300$. Також доведеться оплачувати частину трафіку (, що входить, зазвичай провайдери беруть гроші тільки за західний трафік, але деякі вимагають оплачувати увесь трафік (прим. ред. варто вивчити матеріали статті «Зарубіжний хостінг без прекрас»).

Сподіваємося, тепер поняття «хостінг» стало для вас набагато зрозуміліше і ближче. Тепер ви можете з легкістю використовувати цей термін в розмові і розповідати менш досвідченим друзям про переваги платного хостінгу перед безкоштовним. Можна, скажімо, ненавмисно кинути фразу: «Набрид мені щось мій старий хостер: FTP файли не закачаєш, баз MySQL немає. Переходитиму на інший хостінг, де безкоштовно підтримку SSI пропонують».

Якщо коротко, то ось наші рекомендації по вибору хостінгу.

Уклавши договір на підключення до Інтернету(прим. ред. також рекомендуємо «Недорогий хостінг. Юридичні аспекти»), обов’язково спочатку скористайтеся пропонованим провайдером безкоштовним місцем під домашню сторіночку. Або ж підшукайте собі безкоштовний хостінг, проте, раніше постарайтеся зібрати про послугу, що надається, більше інформації. Пошукайте її на форумах, де залишають відгуки про хостерах, запитаєте ради у обізнаних людей. А ще краще, не втрачайте час на безкоштовний «сир в мишоловці», який ніколи не буде досить якісним, і відразу придбавайте платний хостінг. Це забезпечить надійну і стабільну роботу вашого сайту і зовсім за символічну плату.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.