Як вибрати недорогий хостінг

Думаєте, що хороший хостінг може бути тільки дуже дорогим, а копійчаний хостінг прирівнюєте до безкоштовного? Ви не праві! Недорогий хостінг знайти легко, потрібно лише докласти до цього деякі зусилля.

Не полінуйтеся вивчити ринок послуг хостінгу. Як мовиться, хто володіє інформацією, той володіє світом. Не виключено, що вартість одних і тих же послуг біля різних хостеров опиниться різною.

Оцінюйте не лише місцевих хостеров, але і зарубіжних. Вас лякає можливість оплати? Не турбуйтеся: з ними ви можете розрахуватися електронним, поштовим або банківським перекладом. А ось недорогий хостінг, розширивши географію пошуків, вибрати буде легший. Скажімо, професіонали знають, що найдешевший хостінг – в США.

Складіть список послуг, які ви бажаєте отримати від хостера, і оцінюйте кожну окремо. Не виключено, що в процесі вибору деякі з них відпадуть самі собою за непотрібністю.

Звертайте увагу на об’єм дискового простору що виділяється хостінг провайдером і наявність обмежень на об’єми трафіку, що входить і витікаючого. Часто цей момент упускається власниками сайтів із виду, а потім доставляє проблеми.

Недорогий хостінг не обов’язково має бути «напханий» різного роду скриптами і програмами, такими як бази даних MySQL(прим. ред. Рекомендуємо вивчити статтю «MySQL хостінг») і підтримкою WAP сторінок для стільникових і смартфонів. Все залежить від технічної реалізації проекту.

Хочеш заощадити – заплати більше! А чому і немає, власне кажучи, якщо при платі вперед за послуги хостінгу на декілька місяців або на рік, компания-хостер запропонує вам знижку або безкоштовне доменне ім’я? Чистої води економія, при якій недорогий хостінг вже не здається такою недосяжною мрією.

Велика компанія або дрібна фірма? Послуги хостінгу роблять і ті, і інші. Проте у дрібних фірм, що не мають гучних імен, вартість послуг часто буває нижча, що також варто враховувати. У будь-якій сфері, і Інтернет не виключення, доводиться переплачувати за гучне ім’я виробника або постачальника послуг. Недорогий хостінг, що надається дрібними компаніями, може мати деякі погрішності, проте частенько вони не такі істотні, як переплата за стандартні послуги.

Врешті-решт, не бажаючи жодним чином економити на хостінгу і/або дотримуватися розумного балансу між потребами і можливостями, ви можете заощадити у будь-якій іншій сфері і відмовитися від бажання мати недорогий хостінг. Деякі так і поступають.

Практично завжди можливості таких хостінгов сильно урізані відносно платних, тому цей спосіб ідеальний для домашніх сторінок користувачів. Традиційно плюсом безкоштовних хостінгов вважається відсутність необхідності у будь-яких витратах, а мінусом — часто необхідність виділення місця для рекламного майданчика провайдера або домен як мінімум третього рівня. Крім того, провайдери безкоштовного хостінгу надають і платний хостінг практично без обмежень і часто з доменом другого рівня, пропонуючи такий сервіс користувачам безкоштовного хостінгу, з часом незадоволених усіма обмеженнями провайдера хостінгу.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.