Об’єм дискового простору

Вибір хостінгу – відповідальний момент в житті користувача Інтернет, тому необхідно ретельно вивчити усі аспекти, отримати максимум інформації. Але що ж запитати у хостера?

Існує безліч тарифних планів, де встановлено мінімальне значення дискового простору. Зазвичай пороговий показник коливається в районі 50 Мб. Такий тарифний план обійдеться в сущі копійки, але і створити інтернет-магазин або галерею фотографій високого розділення не вдасться. В цьому випадку доведеться вибирати щось серйозніше і дорожче. Втім, деякі хостінг-компании пропонують "необмежений" дисковий простір. Обмовимося відразу – якщо це не відоме ім’я, то, швидше за все, реселери. І, як правило, "беріть, не соромтеся" варто замінити "попросите, ми подумаємо", так що не обольшайтесь.

Доступ по FTP, email, скрипти, БД.

Доступ по ФТП питання чистої зручності. Завантажувати дві сотні файлів по черзі багато складніше, ніж поставити на копіювання пакет. Власний поштовий сервер потрібний далеко не усім, але хіба не приємно завести корпоративне «мило»? Зверніть увагу  на кількість POP3 аккаунтів. Підтримка скриптів і БД це не проблема для серйозного хостінгу, але ось чи потрібно воно Вам? Тут все залежить від технічної реалізації Вашого сайту. Якщо портал написаний на PHP, то підтримка Сі# йому не потрібна, а платити за це доведеться.

This entry was posted in 10 питань, які необхідно задати хостінг-провайдеру. Bookmark the permalink.

Comments are closed.