Хостінг для MS Windows

Розвивати, як сферу послуг, Windows – хостінг почали близько 7-8 років тому невеликі на той час IT – компанії і великі хостінг-провайдеры, що займалися розміщенням і підтримкою сайтів в Інтернеті. І сьогодні здається дивовижним, що всього деякий час назад компаній-провайдерів можна було перерахувати по пальцях. Зараз же їх кількість збільшилася на два порядки, підріс і набір послуг, що надавалися. Сучасна цінова політика хостінг послуг на Windows платформі конкурує з вартістю послуг для Unix/Linux систем. І це при тому, що на зорі Windows – хостінгу в ціннику стояло на два нулі більше, ніж при обслуговуванні Unix/Linux – хостінгу. Дозволити собі такі дорогі послуги могли лише спеціалізовані комп’ютерні видання або великі IT – фахівці.

Сьогодні послуга хостінгу для операційної системи сімейства Windows є стандартною для кожної хостінговой компанії. Якщо Ви вирішили придбати послугу Win – хостінгу, то слід знати про своеобразном хостінговом парадоксі: дешевше виндовс-хостінг обійдеться у компанії, працюючої з системами Unix/Linux. Базові послуги Windows – хостінгу включають: Використання інформаційного сервера Інтернет 5 версій і вище(Internet Information Server v5+) в якості web – сервера;

Інформаційну базу даних на основі MS Access;

Підтримку ASP – 3 скриптів.

Розширений варіант послуг припускає використання однієї або декількох баз даних MS SQL Server 2000/2005 і скриптів ASP на *.NET 1.0/1.1/2.0 платформі. Як правило, при зазначеному наборі для Windows – хостінгу провайдер пропонується резервне копіювання інформаційних баз даних і цілодобову технічну підтримку впродовж усього періоду.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.