HTML – хостінг

Мова HTML(HyperText Markup Language) є стандартною мовою гіпертекстової разметкии інтернет-сторінок і входить в якості додатка до "Стандартної Узагальненої Мови Розмітки(SGML) в міжнародний стандарт ISO – 8879. Втім, сьогодні більшість web – сторінок пишуться іншою, новішою мовою – хHTML, який є гідним послідовником попереднього.

Розробку HTML приписують англійському вченому Тіму Бернез-Ли(Tim Berners – Lee), який написав першу версію своєї мови гіпертекстової розмітки на рубежі 1990-1991 г.г. Йому вдалося створити зручний і доступний спосіб форматування текстових документів з можливістю вставки гіперпосилань. Незабаром допрацьований англійський винахід дозволив масово публікувати тексти в Інтернеті без яких би то не було знань в області верстання, хоча  спочатку мова «HTML» була створена для обміну технічної і наукової документації.

Написання HTML документів полягає в розмітці тексту і визначенні необхідних простих структурних елементів за допомогою службових слів – «тегів». Разом із спрощенням будовою документу і підтримкою гіперпосилань мова HTML має можливості мультимедіа. Використання спеціальної мови розмітки дозволило відтворювати тексти без спотворень структури і стилю, незалежно від пристрою і платформи. А надбудови на мовою позволи оптимізувати документ для друку, відображення на папері або проекторі.

Т. о. HTML – хостінг дозволяє розміщувати гіпертекстові документи, що посилаються на інші документи або файли. Додатково користувач може скористатися каскадними стилями і Java- скриптами, оскільки їх робота не залежить від хостінг-провайдера і обробляється безпосередньо на клієнтській машині. Окремим питанням коштують CGI скрипти, використання яких обмежене на багатьох HTML – хостінгах.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.