Що таке реселлинг

Поняття "реселлинг"(від англ. reselling – перепродаж, що перепродає) означає метод реалізації хостінг-услуг, при якому фізичний сервер розділяється власником на частини для подальшого перепродажу потужностей іншим хостінг-провайдерам.

Хостінг-реселлеры можуть продавати під унікальною власною назвою сам хостінг, маючи на нього знижку від 50%. Також, реселери самі займаються підтримкою користувачів і прийомом плат за послуги. Іноді оплата здійснюється через їх «батьківську» компанію. Для користувачів пропонується набір таких послуг як: WEB – дизайн, програмування для скриптів і самих скриптів, реєстрація будь-яких доменів. Батьківська(головна) компанія бере на себе забезпечення стабільної роботи, тому, щоб стати реселером, зовсім не обов’язково бути хостінг-специалистом, головне мати мінімальні знання про мережу Інтернет, доменному імені і понятті самого хостінгу. Ці знання можна отримати за дуже малий період часу. Web – студіям реселлинг не лише корисний, але і зручний – оскільки тут можна містити без проблем велику кількість сайтів за не значні засоби.

Спочатку реселлинг, як вид заробітку, пропонувався декількома найбільшими хостінговыми фірмами Сполучених Штатів – вони давали можливість продавати місця під різні сайти за фіксовані тарифи з істотними знижками. Коли почали продаватися панелі управління хостінгу, то кожен з власників серверів отримав для себе можливість мати функції реселлинга. Далі, широкі можливості реселлинга стали мати віртуальні виділені системи серверів «VPS – VDS».

Проте, говорячи про реселери, необхідно сказати і про ненадійність хостеров. Оскільки компанія, реселлингом, що займається, може мати у своєму складі усього одного працівника, то його непрофесіоналізм і безвідповідальні дії можуть послужити причиною продажу або закриття компанії. Економія коштів при підборі основної реселлинговой компанії так само може привести до негативних наслідків.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.