Послуги хостінгу

Тепер зупинимося детальніше на тому, що саме входить в хостінговые послуги, а також розберемося, які з послуг знадобляться вам, скільки усе це коштуватиме і які проблеми можуть вас підстерігати.

Нині існують різні види хостінгу, а також безліч фірм – «хостеров» – що надають подібні послуги. Щоб вибрати саме те, що вам потрібне, варто детальніше ознайомитися з особливостями цього сервісу.

Найпоширеніший вид хостінгу – це надання хостером місця під вашу веб-сторінку на своєму сервері. Для цього на жорсткому диску одного з серверів фірми виділяється деякий простір – від 2 до 50 мегабайт. Це простий варіант, коли для вашого сайту не потрібно динамічну генерацію сторінок і базу цих скриптів(програм, що виконуються на сервері хостера).

Цей так званий HTML – хостінг оптимальний для створення статичної домашньої сторіночки, де буде розміщена інформація про вас, фото ваших домашніх тварин і вас самих. Зробити таку сторіночку нескладно: досить освоїти який-небудь редактор, на кшталт FrontPage або DreamWeaver. Трохи фантазії, праці і ваш особистий сайт готовий! Тепер можна закачати його на сайт провайдера, що надає хостінг, і повідомити адресу усім друзям і знайомим. Так можна обзавестися своїм «місцем проживання» в Інтернеті.

Від виду хостінгу залежить спосіб, за допомогою якого можна закачувати сторінку на сервер хостера. Найзручніше, коли є можливість закачувати свою сторінку, використовуючи протокол передачі файлів – FTP. Використовуючи FTP – клієнт  – FAR, Total Commander або FileZilla – ви зможете легко і просто переглядати, видаляти файли на сайті, а також копіювати і переміщати їх зі свого комп’ютера на сервер провайдера. При цьому директорія ftp – клієнта виглядає як директорія звичайної програми для управління файлами і теками на вашому комп’ютері.

Буває, хостер не надає FTP – вхід, а пропонує веб-форму, через яку можна додавати дані на сайт. Це не занадто зручно. Іноді для того, щоб закачати файли доводиться спочатку згортати їх в архів, який потім буде розпакований програмним забезпеченням на сайті. Щоб не витрачати час даремно, краще відразу вибирати хостера, що дає можливість закачування по FTP.

Стандартний вид хостінгу, що дозволяє розмістити сторіночку дещо мегабайт(звичайний хостінг), готові надати більшість провайдерів після укладення з ними договори на підключення до Інтернету. Провайдер абсолютно безкоштовно надає дисковий простір від 2 до 5 мегабайт для того, щоб ви могли розташувати там свою домашню сторіночку. Іноді вам навіть пропонують шаблон, заповнивши який за своїм смаком, ви і створите свою першу інтернет-сторінку(прим. ред. по темі "Розумна економія на хостінгу").

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.