Юридична сторона

Зараз система DNS є формою інтернет-адресації, що легко запам’ятовується і зручною. Із-за розвитку «всесвітньої павутини» і значного вкладення коштів в мережевий розвиток бізнесу велику цінність придбали імена доменів, яким також потрібний захист за допомогою закону.

Практично усі країни світу зараз розглядають ім’я домена в якості засобу індивідуалізації і як інтелектуальну власність. Його можна використати як об’єкт угоди або мати в якості нематеріального активу підприємства.

У Російській Федерації діє закон «Про товарні знаки ». (частина 2 стаття 4)де згадується все, що стосується доменного імені. Цей закон ставить в «залежність» саме ім’я домена, як індивідуалізований засіб, по зіставленню з товарним торговим знаком. Це давно діє на практиці багатьох країн зарубіжжя.

У різних країнах, включаючи і Росію, пройшло немало судових розглядів, в яких предметами для суперечок виступали доменні імена. В деяких випадках спори дозволяються використовуючи процедуру «udrp», яка схожа на «третейський», як його називають, суд.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.