Якщо Вас зацікавив киберсквоттинг, пропонуємо ознайомитися з основами цієї справи

Необов’язково для того, щоб скористатися! Як мовиться, обізнаний – означає озброєний. Тільки на перший погляд здається, що киберсквоттер займається елементарною справою. У реальності йому доводиться неабияк потрудитися. Так, не кожне випадкове букводрукувальне, близьке по написанню або сенсу, може стати «конкурентом» вибраного сайту. Тут належить замислитися над тим, які помилки і друкарські помилки зустрічаються частіше за інших, в чому закономірність. Існують навіть спеціальні способи визначення перспективності слова.

Наприклад, ознайомитися з інформацією найбільш відомих пошукових систем : з’ясувати, які поєднання слів зустрічаються частіше за інших. Потім йде процес роботи над перспективним доменом. Також практикується допитливе спостереження за усіма новинками. Як відомо, появу нового товару або проект спричиняє за собою пошук інформації в інтернеті. Самий час для киберсквоттеров подумати про ключові слова.

Наступний спосіб – перегляд останніх реєстрацій в найвідоміших доменних зонах. Адже поява імені в одній з них – початок того ж процесу в менш популярних або зовсім нових зонах.

І найцікавіший крок киберсквоттеров. Участь в аукціонах. Тобто вони пропонують «товар» один одному. Найчастіше він зосереджений в руках невеликої групи осіб, причому вартість домена може доходити до декількох десятків мільйонів. Від чого залежить ціна на ім’я? Звичайно ж від того, який прибуток воно може принести. Якщо це нейтральне слово типу «слюсар», то ціна мала. А якщо на коні велика область діяльності, скажімо, «нафта» – те сума переконлива. Звичайно, лідирують в цьому забігу домени, близькі до назв торгових марок, відомих у всьому світі.

Як бачите, життя киберсквоттера складне і насичене. З іншого боку, успішному «фахівцеві» можна позаздрити, адже його бізнес не вимагає початкового капіталу і фізичних навантажень. Звичайно, якщо справа пішла в гору, то засоби будуть потрібні на перереєстрацію імен. Але проходити процедура буде в звичайному порядку – по заявках, що розглядаються в порядку черговості.

І останнє. Якщо Ви ввели назву потрібного Вам сайту і побачили повідомлення про те, що сервер відсутній, або сайт в процесі розробки, або він не пов’язаний з доменом, знайте – швидше за все, Ви в гостях у киберсквоттера. Це його доменне ім’я.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.