Як вибрати хостінг

Інтернет кишить закликами скористатися безкоштовним або фантастично дешевим професійним хостінгом. Яскраві банери, гучні слогани.Але що ховається за цими зарубіжними словами, новачки-то і не знають, хоча ця послуга розрахована в основному на цю категорію користувачів.

Саме поняття хостінгу означає, що провайдер виділяє місце на сервері, постійно підключеному до глобальної мережі, де користувач може зберігати свої документи, картинки, архіви і так далі. Замовляючи хостінг, Ви дістаєте цілодобовий доступ до своїх документів. В принципі, хостінг не має на увазі створення сайту, підтримку безлічі послуг, включення інтерпретаторів. Під егідою хостінгу можна влаштувати власний поштовий сервер з великим об’ємом дискового простору для кореспонденції і за грошиків або безкоштовно підключати туди інших користувачів. Варіантів може бути багато.

Платний хостінг означає, що за використання ресурсів сервера необхідно платити. Безкоштовний напрям пропонує розплачуватися користувачам, які постійно над сторінками Вашого сайту(зазвичай згори, але тут можуть бути варіанти) бачать банери, текстові рекламні посилання, спливаючі вікна і інше. Хоч є і перлини, де послуги, що надаються, не багаті навіть рекламою.

Як тільки розібралися з вартість і способом оплати можна вибирати хостінг, виходячи з дискового простору, що надається. Найбільш поширені хостінги на безкоштовній основі пропонують тільки 50 мегабайт і накладають масу обмежень : не можна зберігати більший файли, не можна викладати архіви, мультимедіа файли. Що стосується платного хостінг, то тут вибрати є з чого. Звичайно, вільний простір не єдиний параметр: багато що залежить від вартості. Деякі заповзятливі компанії замовляють зарубіжний хостінг і перепродають його за вітчизняними цінами, при цьому пристойно заробляючи. Хостеры, які мають власний сервер, зазвичай пропонують місце на вигідніших умовах. А взагалі разбежка складає від 300 Мб до 3Гб. Зверніть увагу на наявність технічної підтримки. Якщо у Вас виникнуть проблеми, Вам завжди нададуть кваліфіковану допомогу і допоможуть знайти вирішення нестандартної проблеми, пов’язаної з послугами, що надаються.

Певну роль грає, і мова спілкування з саппортом, і переклад панелі адміністратора і керівника БД. Коли все написано на ворожому, а поняття, за що відповідає кожна кнопка, немає, складається враження, що удача обернулася не самим кращим своїм місцем.

Наступним важливим параметром є підтримка скриптів і мов веб-програмування. Просунуті користувачі можуть використати різні вставки, фрейми, написані на таких мовах, як Perl, Python, C# і так далі. Підтримка останнього взагалі зустрічається рідко, оскільки вимагає великої зайнятості сервера. Несправедливість, проте, оскільки Сі# одна з кращих мов мережевого програмування. Так, що там вставки! Можна використати готову систему управління контентом, що значно спрощує роботу з матеріалами і користувачами. Крім того, хостер може надавати 1-3 бази даних. Взагалі кількість що виділяються БД залежить від тарифного плану. Це питання швидше зручності, адже писати усі свої дані можна і в одну базу даних(прим. ред. корисну інформацію можна знайти в розділі "MySQL-хостінг").

Усе вищеперелічене новачкам вимагається рідко, але, коли прийде світла думка зробити справжній інтерактивний сайт з різними цікавими користувачеві рюшечками, обійтися без подібних сервісів не вдасться.

Наостанок придивитеся, який доступ до файлів надає хостер. Наявність ФТП тільки вітається, оскільки автоматично на порядок збільшує зручність, та і побічно свідчить про існування БД і підтримці скриптів.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.