Віртуальний хостінг

Говорячи узагальнено, хостінг є розміщенням призначених для користувача файлів на видаленому сервері і забезпеченням цілодобового доступу за допомогою веб-інтерфейсу або по протоколу ФТП. Часто хостінг включає з себе підключення бази даних, інтерпретатора і поштового сервера.

Віртуальний хостінг має на увазі розміщення на одному сервері декількох користувачів, при цьому відбувається розділення ресурсів – пам’яті, процесорного часу – зазвичай в рівних частках. Що стосується простору на фізичному накопичувачі, то воно виділяється згідно з прийнятими дисковими квотами, але носій для декількох клієнтів один і той же. Це означає, що Ви не знаєте, хто буде сусідами з Вами на вінчестері, але хостінговая компанія уважно стежить, щоб сусіди не заподіювали один одному незручності.

Т. о. виходить, що замовляючи віртуальний хостінг, Ви берете в оренду невелику частину дискового простору фізичного сервера хостера, користуєтеся його пам’яттю, процесором, а також витрачаєте трафік. Зазвичай віртуальний хостінг використовується для средненьких проектів, тому на одному сервері може уживатися близько сімдесяти персон. Хостер стверджує, що ніяких перешкод сусіди один одному не створюють, але хіба можна так говорити про гуртожиток? Проблеми починаються під час пікового навантаження або локальної відвідуваності одного ресурсу(прим. ред. додаткову інформацію можна почерпнути із статті "Collocation").

Пам’ятайте, що про конфіденційність Ваших даних говорити не доводиться. Адже хостер повинен стежити, щоб Ви не порушували закон, тому іноді переглядає файли. Крім того, налаштування сервера повністю лежить на адміністрації, Вам залишається тільки використати готові налаштування. А ось втілення інших потреб і амбіцій обійдеться вам в зайву копієчку.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.