Основне про хостінг для новачка

У сучасному світі які тільки слова не доносяться до наших вух з різних сторін. Серед іншого, частенько можна почути наступні дивовижні терміни: «диалап», «провайдер», «хостінг», «колокейшн», «выделенка» і ряд інших. Між тим, знавці цієї термінології красуються вишуканими виразами все сміливіше і сміливіше, а «незнайки», навпаки, все більше і більше замислюються про те, що необхідно б стати на вірний шлях технічного прогресу.

Отже, наша стаття присвячена одному з таких сучасних понять, як «хостінг», яке зустрічається в рекламних буклетах і прайс-листах. Що таке хостінг? Які види хостінгу існують? Який хостінг потрібний вам(якщо, звичайно, потрібний)?

Слово «Хостінг», як і ряд інших термінів і понять, що активно використовуються в Інтернеті, має англійське походження. Слово «host» в англійській мові має декілька значень: хазяїн, шинкар, власник заїжджого двору«, основний пристрій, центральна ЕОМ,  головний комп’ютер, комп’ютер вузла обчислювальної мережі, носій(напр., вірусу), вузол та ін., що управляє, Примітне те, що значення »Власник заїжджого двору« виявляється найбільш близьким за змістом до тлумачення слова »host« з точки зору Інтернет-мережі. Розкриємо секрет: »хостінг« означає розміщення своєї сторіночки в Інтернеті.

Яка необхідність в хостінгу? Коли вона виникає? Все дуже просто. Наприклад, ви створили Інтернет-сторіночку на власному персональному комп’ютері. Наступний крок пов’язаний з виникненням питання про те, як її розмістити в мережі Інтернет, щоб інший користувач зміг у будь-який момент відкрити її. Само собою, можна влаштувати так, щоб кожен користувач зміг переглядати вашу сторіночку прямо з вашого комп’ютера. Проте, складність в тому, що в цьому випадку потрібне, щоб ваш комп’ютер був не лише завжди включений, але також і підключений до мережі Інтернет. Більше того, необхідно забезпечити високу швидкість підключення, тому як може так статися, що воднораз відразу декілька чоловік захочуть подивитися вашу сторінку. У останньому випадку, швидкості телефонного з’єднання буде замало, не згадуючи вже про те, що вам доведеться встановити на свій персональний комп’ютер досить складне програмне забезпечення.

Абсолютно очевидно, що розміщення сторінки в Інтернеті на власному комп’ютері зв’язане з серйозними труднощами і витратами. Проте існує спосіб, що дозволяє зробити все набагато простіше. Йдеться про хостінг. У тому випадку, коли використовується хостінг, інтернетівська сторіночка розташовується фізично не на вашому власному комп’ютері, а на сервері компанії, що надає послуги хостінгу – послуги розміщення сторінки в Інтернеті. Відмітимо, що коштує ця послуга недорого, а можна, до речі, знайти пропозиції безкоштовних послуг хостінгу.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.