MySQL хостінг

Перш, ніж займатися детальним розглядом MySQL хостінгов, необхідно зрозуміти, що ж є SQL. Пояснюючи звичною мовою, це набір команд, що становлять особливий спосіб звернення до бази даних, завдяки якому стає можливим універсальне управління текстовим і мультимедійними контентом, зберігання реєстраційних даних і ключів доступу. На даний момент технологія MySQL настільки розвинулася, що елементарно справляється з великими базами даних, де необхідно розмежовувати доступ, здійснювати швидкий пошук, підтримувати можливість масштабування і захищати дані від помилкової зміни.

Досить часто можна чути заклики купити або отримати за невелику послугу mysql хостінг. Саме поняття такого хостінгу має на увазі постійний доступ до бази даних за допомогою команд SQL або веб-інтерфейсу. Останній характеризує, так званий, юзабіліті або зручність.

Існує думка, що сайт вже і не сайт зовсім, якщо він не використовує базу даних для зберігання нехай навіть дріб’язкової інформації. Практика говорить зворотне – існує безліч альтернативних проектів управління контентом, який зберігається в зашифрованій виді в текстових файлах. Звернення до таких файлів відбувається швидше, а організувати роботу такими методами куди простіше, ніж розібратися з SQL. Можна обійтися і без шифрування, але тоді треба знати, як правильно настроїти права доступу.

Але давайте поглянемо на проблему під іншим кутом. Без бази даних MySQL не вдасться нормально реалізувати реєстрацію і безпечну аутентифікацію. Крім того, вигострені роками алгоритми дозволяють елементарно здійснювати пошук за будь-яким принципом і оптимізувати зберігання даних. Ієрархічний спосіб, який використовується в текстових файлах, багато складніше для сприйняття, ніж реляційна технологія БД.

Що стосується дискового простору, яким пожертвує хостер, то тут все залежить від тарифного плану. В середньому MySQL хостінг є 300 мегабайт, хоча іноді зустрічаються тарифні плани середнього класу, на яких місця дають рівно на порядок більше. Коль Вам не повезло з дешевими гігабайтами, можна за скромну абонентську плату випросити у хостера додатковий простір. На безкоштовному хостінгу трохи місця можна отримати за письмову вдячність.

Уважно віднесіться до умов надання дискового простору. Деякі хостеры забороняють зберігання документів, вагою більше 500 кб; виконуваних файлів, архівів, мультимедійного контенту. Робиться це з метою попередження масового порушення закону «про авторське право» і пасивну безпеку відвідувачів сайту. Втім, так поступають лише на безкоштовних хостінгах. Після невеликої плати починає працювати правило, що клієнт завжди прав.

Платний хостінг надає не лише SQL базу даних, але і гідну необмежену підтримку різних скриптів і мов програмування. Звичайно, існують і професійні безкоштовні хостінги, на яких є присутніми вищеописані опції. Правда, база даних за звичаєм дається тільки після додаткової заявки. Але такі випадки, на жаль, рідкісні: непрофесійні безкоштовні рішення такої радості не доставлять, а їх значно більше.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.