Хостінг з підтримкою PHP

Щоб правильно вибрати PHP – хостінг, необхідно оцінити масштаб майбутнього сайту :

Об’єм необхідного дискового простору;

Щоденна кількість відвідувачів і споживаний ними трафік;

Кількість баз даних;

Ресурсоемкость серверних скриптів.

Для невеликої домашньої сторіночки, на яку іноді заглядатимуть тільки друзі і випадкові перехожі, цілком підійде безкоштовний хостінг. Для складніших проектів, наприклад, форуму або великого тематичного порталу краще відразу вибрати платний PHP – хостінг зі встановленою базою даних MySQL. Спершу це може бути недорогий хостінг, який дозволить зареєструвати відповідне вільне доменне ім’я для нового сайту(прим. ред. Правда, доменне ім’я реєструється на ім’я хостінговой компанії і клієнтові не належить!).

Мова програмування PHP була спеціально створена для автоматизації основних завдань веб-майстра – генерації динамічних HTML – сторінок, створення запитів до бази даних і т. д. Тісний зв’язок з кросплотферным HTML дозволяє серверним скриптам PHP – скриптам створювати сторінки, підтримувані усіма відомими браузерами, тому нині підтримка мови PHP входить в стандартний пакет послуг практично платних хостінгов(прим. ред. І багатьох безкоштовних, до речі кажучи. Але слід враховувати, що зазвичай окрім стандартного пакету є і найдешевший: стартовий, де підтримки PHP, як правило, немає).

Широкі функціональні можливості скриптового мови PHP у поєднанні з простотою його синтаксису, швидке виконання процедур, а також вільне поширення цього інтерпретатора(відповідно до ліцензії) забезпечили велику популярність PHP серед розробників веб-сайтів по всьому світу. Серед конкурентів PHP можна відмітити мову Perl і технології JSP і ASP(прим. ред. Статистика використання PHP за версією nexen.net, статистика indeed.com по запитах працедавців).  За допомогою PHP також можна створювати засоби для адміністрування популярних операційних систем(UNIX, Linux, Windows і Mac OS X), проте в цій області він відомий значно менше і поступається мовам Python, Perl і VBScript.

Інтерпретатор PHP складається з ядра, в якому реалізовані основні функції мови, і додаткових модулів, що підключаються, здатних вирішити наступні завдання :

Формування запитів до баз даних;

Обробка графічних файлів : обрізання, конвертація;

Робота з документами різних форматів;

Шифрування даних.

Інтерпретатор PHP встановлюється на веб-сервер як CGI – додаток, також можливий варіант, коли взаємодія між інтерпретатором і сервером реалізована через спеціальний модуль. У стандартну установку PHP входять тільки найбільш корисні і популярні модулі, проте будь-який програміст може створити подібний модуль для вирішення власних завдань і підключити його до інтерпретатора PHP. По суті, мова програмування PHP схожа на Сі, а деякі конструкції мови зроблені аналогічно мові Perl.

PHP розробляється великою групою програмістів-ентузіастів, які удосконалюють його ядро, розробляють додаткові модулі, створюють документацію мови і працюють над бібліотекою класів PHP.

This entry was posted in Все про хостінг. Bookmark the permalink.

Comments are closed.